TAK ŠEL ČAS

Seznamte se s mým příběhem

Když se sen stane skutečností a i ve změně role v maminku a zvládnutí Covidové krize jedeme dál a to jen díky Vám.

2023

BeComfy stále se mnou

Nový kabátek e-shopu a nové nastavení procesů pro lepší fungování a komunikaci. Věřím, že od září 2023 se máte na co těšit a zase to spolu posuneme dál. Jsem tu pro Vás,

Vaše Zuzka

2022

Ve dvou se to lépe táhne

Žijeme jako aktivní rodina, proto využití našich produktů je na 100%. E-shop fičí a já jako máma na mateřské mám ve volné chvíli čas na svůj koníček – práci BeComfy. Balíčky připravím a pěkně během procházky s kočárkem podám na zásilkovnu.

2021

Nový rok a já se stále narvu do legín

Leden 2021 je už a nová posila BeComfy se chystá na svět, také nás samozřejmě ovlivňuje epidemie Koronaviru, kdy dodávky ze začátku nebyly  možné a později zájem lidí samozřejmě upadal z důvodů zavřených fitek.

2020

Chorvatsko holčičí trip

Parádní dovolená v holčičím podání. Rozšiřujeme sortiment o bikery a 3/4 a tím jsou naše produkty dostupné i v horkých letních dnech. A tady již nevědomky mám v bříšku malého Matějku. S Denis již spolu rok nebydlíme a každá máme svou životní lásku, se kterou žijeme dodnes a máme vlastní rodiny.

2019

Dovolená v Rakousku

Na každé naši společné, aktivní dovolené jsme měly samozřejmě legíny a ty s námi poznávaly svět a zažívaly skvělé zážitky.

2018

Založení firmy

Jmenuji se Zuzka a já při své práci v marketingové agentúře tvořím vlastní e-shop. S tou myšlenkou jsem si hrála již dávno, pořád jsem hledala kvalitní produkt “žádnou Čínu”. Konečně po roce hledání našla legíny a sportovní podprsenky vyrobené v Turecku. Díky mému aktivnímu životu mi to bylo velice blízké. Takže malý jacpot pro mě. Píše se 18.3.2018 a já tvořím vlastní e-shop a plním prvními produkty. Díky spolubydlení se svoji neteří “Denis” jsem ji zapojila a firmu jsme rozjížděly spolu.


PROČ BECOMFY

Kdo je za tímto projektem

Když chcete vědět ještě více o BeComfy 

Jsem člověk, který jde do všeho po hlavě a snaží se chytit každou správnou příležitost, díky mojí vášní a troufnu si říct, že to je moje výhra, (která žena má ráda jídlo, má za sebou porod, tak vrátit se do kondice, chce opravdu pevnou vůli a disciplínu). Díky BeComfy mám k sobě závazek, který mě stále žene dopředu.

Jsem neskutečně vděčná, za náhodný tip na legíny, která jsem si okamžitě zamilovala. A co ty, už jsi zkusila naše legíny nebo další produkty?

Jsme na sociálních sítíchKDYŽ PRÁCE JE KONÍČEK

Snažím se, aby kvalita a servis byla na stejné úrovni, jako učekávám já sama.

5
LET NA TRHU
2
ZASTUPUJÍCÍ ZEMĚ
3500
ZÁKAZNÍKŮ
5000
OBJEDNÁVEK
100
TYPŮ PRODUKTŮ
15200
SLEDUJÍCÍCH NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Výběr produktů

Miluji technologie a možnosti natáčení zajímavých videí. Takže co třeba “výběr ve virtuálním katalogu”.

Rychlý odjezd

Miluji technologie a možnosti natáčení zajímavých videí. Takže co třeba “odjezd v botě.”

Nákop do výšky

Miluji technologie a možnosti natáčení zajímavých videí. Takže co třeba “někdy se kopnout do zadku”.