Blog

Biker kraťasy a vše, co jste o nich nevěděly

Sledujete módní trendy a chcete jít s dobou? V takovém případě rozhodně musíte mít v šatníku dámské BIKER kraťasy. Ty se skvěle hodí na sport, na výlet, ale jsou také pohodlným kouskem oblečení pro cestování. Oceníte je však i jako součást elegantního outfitu.

Oblečení na sport

Při výběr fitness oblečení se zajímejte o kvalitu materiálu, komfortní nošení i designové prvky. Pryč je doba, kdy se cvičilo ve vytahaných teplácích. Do svého šatníku si pořiďte alespoň dvoje až troje barevné legíny a nezapomeňte také na dámské biker kraťasy. Ty oceníte hlavně v létě, a to nejen na cvičení doma, ale i ve fitness centru nebo při venkovních aktivitách.

IMG_5699_uprava 2
B39F2499-353F-4928-8940-95AA6C96606B 2
DSC_1569

Legíny džungle                                                Biker kraťasy v vysokým pásem                                    Biker kraťasy motiv dým

Proč BIKER kraťasy

Dámské biker kraťasy jsou pohodlným kouskem oblečení, které vás bude motivovat k pravidelné fyzické aktivitě. Velkou výhodou je vysoký pás, podílející se na komfortním nošení. Vybrat si můžete různé barevné kombinace, případně si pořídit sadu i s tílkem. I při cvičení totiž můžete vypadat skvěle.

Vhodné sporty

Biker kraťasy se hodí pro cvičení jógy, posilování, ale také je oceníte při běhu nebo cyklistice. Skvěle vám padnou a navíc nezabírají moc místa. Můžete s nimi cestovat, sbalit si je na dovolenou, kde se budete věnovat svým oblíbeným sportovním aktivitám, případně v nich vyrazit i do města. Potěší vás, že jsou stejně jako legíny s vysokým pasem, přilnavé na tělo a proto si v nich i ve fitness centru na cvičebních strojích budete připadat pohodlně jako v druhé kůži.

Pohodlné domácí oblečení

Pokud jste začali pravidelně cvičit a zařídili jste si domácí posilovnu, i doma si užijte sportovní oblečení. Už jen samotné převléknutí bude určitým rituálem, kdy se vaše tělo připravuje na fyzikou aktivitu. Navíc může být koupě sportovního oblečení i skvělou motivací, jak se cvičením začít nebo u něj vydržet co nejdéle. A možná se z vaší dříve nenáviděné sportovní aktivity stane vášeň a cvičení životním stylem.

Venkovní aktivity

Dámské biker kraťasy s kytkami nebo jednobarevné a kvalitní tílko můžete obléct i když jdete na procházku s dětmi nebo se psími domácími mazlíčky. Pokud chcete sportovat v létě, tak se stanou kraťasy stálým společníkem. Oceníte je také při tréninku na workoutovém hřišti, případně skupinových lekcí cvičení v přírodě.

Elegantní a ležérní vzhled

Pokud jdete s dobou a sledujete módní trendy, určitě vám neuniklo, že slavné celebrity a modelky se tyto biker kraťasy nebojí vzít ani do společnosti, případně je kombinovat s elegantními svršky. Nebojte se toho a buďte to vy, kdo bude udávat módní směr. Tento kousek oblečení patří mezi ty, které ve svém šatníku opravdu musíte mít!

foto
IMG_7117

Biker kraťasy mramor                                                                                                                          Biker kraťasy džungle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *